Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το μαύρο πληκτρολόγιο με πλήρες μέγεθος (100%) είναι ιδανικό για χρήση στο σπίτι, προσφέροντας άνεση και λειτουργικότητα. Διαθέτει αγγλικό US layout και συνδέεται μέσω καλωδίου USB μήκους 1,5 μέτρου. Υποστηρίζει πολλαπλές συσκευές και λειτουργικά συστήματα όπως Windows 10, Windows 11, macOS, iOS και ChromeOS. Το πληκτρολόγιο περιλαμβάνει αριθμητικό πληκτρολόγιο, 23 προγραμματιζόμενα πλήκτρα και πλήκτρα με λειτουργία σίγασης, ενώ είναι ανθεκτικό σε διαρροές υγρών. Με βάρος 870 γραμμάρια και διαστάσεις 442,7 x 214,9 x 34,1 mm, προσφέρει αντοχή και εργονομία για καθημερινή χρήση.
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Χρήση | Για σπίτι |
| Πλήκτρα πολυμέσων | Ναι |
| Πλήκτρα σίγασης | Ναι |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Προγραμματιζόμενα πλήκτρα | Ναι |
| Αριθμός hot keys | 23 |
| Multi-device support | Ναι |
| Copilot key | Ναι |
| Προστασία | Ανθεκτικό σε διαρροές υγρών |
| Πληκτρολόγιο layout | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | Αγγλικά |
| Μορφή πληκτρολογίου | Πλήρους μεγέθους (100%) |
| Συνιστώμενη χρήση | Για σπίτι |
| Ποντίκι περιλαμβάνεται | Όχι |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Ενσύρματη |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Μήκος καλωδίου | 1.5 m |
| Πηγή τροφοδοσίας | USB |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 442.7 x 214.9 x 34.1 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 870 g |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα | Windows 10, Windows 11, macOS, iOS, ChromeOS |
| Ελάχιστες απαιτήσεις συστήματος | Θύρα USB Type-A |
| Πιστοποιήσεις συμμόρφωσης | CB, EAC, RoHS, BIS, FCC, CE, BSMI |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: