Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το Midi Tower κουτί υπολογιστή είναι κατασκευασμένο από μέταλλο και διαθέτει μαύρο χρώμα, προσφέροντας στιβαρότητα και κομψότητα. Υποστηρίζει μητρικές πλακέτες τύπου ATX, micro ATX και Mini-ITX, παρέχοντας ευελιξία στην επιλογή εξαρτημάτων. Διαθέτει 3 θέσεις για σκληρούς δίσκους 3.5", 2 θέσεις για δίσκους 2.5" και 2 θέσεις 5.25" για οπτικά μέσα ή άλλες συσκευές. Η διαχείριση καλωδίων και το φίλτρο κατά της σκόνης εξασφαλίζουν καθαρό και οργανωμένο εσωτερικό. Υπάρχουν ενδείξεις LED και κουμπί ενεργοποίησης, ενώ η τροφοδοσία τοποθετείται στο κάτω μέρος του κουτιού. Υποστηρίζει έως 7 θέσεις επέκτασης και διαθέτει εγκατεστημένους ανεμιστήρες 120 mm μπροστά και πίσω, με δυνατότητα υποστήριξης επιπλέον ανεμιστήρων στο μπροστινό και επάνω μέρος.
| Μέγεθος | Midi Tower |
| Τύπος | PC |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | ATX, micro ATX, Mini-ITX |
| Θέσεις 3.5" | 3 |
| Θέσεις 5.25" | 2 |
| Θέσεις 2.5" | 2 |
| Θέσεις επέκτασης | 7 |
| Φίλτρο κατά της σκόνης | Ναι |
| Διαχείριση καλωδίων | Ναι |
| Κουμπί ενεργοποίησης/απενεργοποίησης | Ναι |
| Ενδείξεις LED | Ναι |
| Τοποθέτηση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 16.7 cm |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 40 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού (PSU) | 20.5 cm |
| Εγκατεστημένοι μπροστινοί ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 2 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων μπροστινών ανεμιστήρων | 120 mm |
| Εγκατεστημένοι πίσω ανεμιστήρες | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 1 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων πίσω ανεμιστήρων | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 3 |
| Διάμετρος υποστηριζόμενων επάνω ανεμιστήρων | 120, 140 mm |
| Πλάτος | 210 mm |
| Βάθος | 450 mm |
| Ύψος | 465 mm |
| Βάρος | 6.5 kg |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 2 |
| Θύρες USB 2.0 | 0 |
| Ήχος εισόδου | Ναι |
| Ήχος εξόδου | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: