Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το πληκτρολόγιο είναι σχεδιασμένο για gaming χρήση με μηχανικούς διακόπτες Kailh Box Red, προσφέροντας υψηλή απόκριση και ανθεκτικότητα. Διαθέτει πλήρες μέγεθος (Full-size) με αριθμητικό πληκτρολόγιο και RGB πολυχρωμικό φωτισμό που μπορεί να ρυθμιστεί. Η σύνδεση γίνεται μέσω καλωδίου USB Type-C μήκους 1.8 μέτρων, ενώ η κατασκευή του είναι μαύρου χρώματος με μονοχρωματική επιφάνεια και χρυσή επικάλυψη στις επαφές του συνδέσμου. Υποστηρίζει λειτουργικά πλήκτρα Windows και multimedia, με διάρκεια ζωής πλήκτρων έως 80 εκατομμύρια χαρακτήρες και polling rate 1000 Hz, εξασφαλίζοντας άνετη και γρήγορη πληκτρολόγηση.
| Προτεινόμενη χρήση | Gaming |
| Τεχνολογία σύνδεσης | Wired |
| Διασύνδεση συσκευής | USB |
| Τύπος διακόπτη πλήκτρων | Mechanical |
| Τεχνολογία διακόπτη πλήκτρων | Kailh Box Red |
| Διάταξη πληκτρολογίου | QWERTY |
| Γλώσσα πληκτρολογίου | US English |
| Μέγεθος | Full-size (100%) |
| Αριθμητικό πληκτρολόγιο | Ναι |
| Πλήκτρα Windows | Ναι |
| Multimedia πλήκτρα | Ναι |
| Φωτισμός πλήκτρων | RGB LED |
| Ρυθμιζόμενος φωτισμός | Ναι |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Μορφή πληκτρολογίου | Straight |
| Πλήκτρα με διάρκεια ζωής | 80 εκατομμύρια χαρακτήρες |
| Rollover | N-key rollover |
| Polling rate | 1000 Hz |
| Ενσωματωμένη μνήμη | Ναι, 64 KB |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Τύπος USB connector | USB Type-C |
| Ποντίκι | Όχι |
| Δύναμη ενεργοποίησης πλήκτρου | 45 g |
| Απόσταση διαδρομής πλήκτρου | 1.8 mm |
| Διαστάσεις πληκτρολογίου (ΠxΒxΥ) | 450.2 x 164.5 x 38.4 mm |
| Βάρος πληκτρολογίου | 1.01 kg |
| Τροφοδοσία | USB |
| Υποστηριζόμενα λειτουργικά συστήματα Windows | Ναι |
| Επικάλυψη επαφών συνδέσμου | Χρυσή |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: