Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το κουτί υπολογιστή τύπου Micro Tower είναι σχεδιασμένο για να υποστηρίζει μητρικές micro ATX και Mini-ITX, προσφέροντας κομψό μαύρο χρώμα με υλικά κατασκευής SPCC και tempered glass. Διαθέτει παράθυρο στο πλάι και πολύχρωμο φωτισμό RGB, ιδανικό για gaming setups. Υποστηρίζει έως 2 σκληρούς δίσκους 3.5" και 2 δίσκους SSD 2.5", ενώ παρέχει αρκετές θέσεις για ανεμιστήρες και ψύκτρες, εξασφαλίζοντας αποτελεσματική ψύξη. Η τροφοδοσία τοποθετείται στο κάτω μέρος και υποστηρίζεται τροφοδοτικό τύπου PS2.
| Μέγεθος | Micro Tower |
| Χρώμα Προϊόντος | Μαύρο |
| Υλικό | SPCC, Tempered glass |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη μητρικής | micro ATX, Mini-ITX |
| Παράθυρο στο πλάι | Ναι |
| Φωτισμός | Ναι, Πολύχρωμος (RGB) |
| Gaming | Ναι |
| Αριθμός θέσεων 3.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων 2.5" | 2 |
| Αριθμός θέσεων επέκτασης | 4 |
| Μέγιστο μήκος κάρτας γραφικών | 33 cm |
| Μέγιστο ύψος ψύκτρας CPU | 17.5 cm |
| Μέγιστο μήκος τροφοδοτικού PSU | 17 cm |
| Θέση τροφοδοτικού | Κάτω |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη τροφοδοτικού | PS2 |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες εμπρός | 2x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων εμπρός | 4 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων εμπρός | 120, 140 mm |
| Εγκατεστημένοι ανεμιστήρες πίσω | 1x 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πίσω | 1 |
| Διάμετρος ανεμιστήρα πίσω | 120 mm |
| Μέγιστος αριθμός ανεμιστήρων πάνω | 4 |
| Διάμετροι ανεμιστήρων πάνω | 120, 140 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών εμπρός | 120, 140, 240, 280 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πίσω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών κάτω | 120 mm |
| Υποστηριζόμενα μεγέθη ψυκτρών πάνω | 120, 240 mm |
| Βάρος | 4.71 kg |
| Διαστάσεις (Π x Β x Υ) | 216 x 378 x 404 mm |
| Θύρες USB 2.0 | 1 |
| Θύρες USB 3.2 Gen 1 Type-A | 2 |
| Είσοδος ήχου | Ναι |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS, UKCA |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: