Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Η μητρική πλακέτα τύπου ATX με chipset Intel W880 υποστηρίζει έναν επεξεργαστή με socket LGA1851, ειδικά σχεδιασμένη για Intel Core Ultra processors (Series 2). Υποστηρίζει έως 256 GB μνήμης DDR5 με συχνότητα έως 4533 MHz (O.C.) και διαθέτει τεχνολογίες όπως On-die ECC και Intel Extreme Memory Profiles (XMP). Η κάρτα γραφικών ελέγχεται από τον ASPEED AST2600, ενώ ο ήχος είναι HD Audio 8 καναλιών με codec Realtek ALC1220P. Διαθέτει δύο θύρες 2.5 Gigabit Ethernet και μία Gigabit Ethernet, καθώς και πλούσιες επιλογές επέκτασης με PCIe 5.0 και PCIe 4.0 υποδοχές, 8 SATA-600 θύρες και 4 M.2 υποδοχές. Η μητρική προσφέρει επίσης πλήθος λειτουργιών BIOS και hardware χαρακτηριστικών για βελτιστοποιημένη απόδοση και προστασία.
| Τύπος Προϊόντος | Motherboard - ATX |
| Chipset | Intel W880 |
| Socket Επεξεργαστή | LGA1851 |
| Μέγιστος Αριθμός Επεξεργαστών | 1 |
| Συμβατοί Επεξεργαστές | Intel Core Ultra processors (Series 2) |
| Μέγιστη Μνήμη RAM | 256 GB |
| Τεχνολογία Μνήμης | DDR5 |
| Συχνότητα Μνήμης | 4533 MHz (O.C.) |
| Αρχιτεκτονική Μνήμης | Dual channel |
| Ήχος | HD Audio (8-channel), Realtek ALC1220P |
| Δίκτυο (LAN) | 2 x 2.5 Gigabit Ethernet, 1 x Gigabit Ethernet |
| Τύπος BIOS | AMI, UEFI BIOS |
| Διαστάσεις | 30.5 cm x 24.4 cm |
| Υποδοχές Επέκτασης | 1 x CPU, 4 x DIMM 288-pin, 2 x PCIe 5.0 x16 (dual x8 mode; single card: x16 mode), 1 x PCIe 4.0 x16 (x4 mode), 4 x M.2 socket (2280 M.2 slot) |
| Θύρες Αποθήκευσης | 8 x SATA-600 (7pin Serial ATA), 3 x M.2 PCIe 4.0, 1 x M.2 PCIe 5.0 |
| Θύρες Εξωτερικής Συνδεσιμότητας | 1 x HDMI, 1 x VGA, 1 x Thunderbolt 4, 1 x USB-C 3.2 Gen2x2, 6 x USB 3.2 Gen 2, 1 x Gigabit LAN, 2 x 2.5 Gigabit LAN, 1 x audio line-out mini-jack, 1 x microphone mini-jack |
| Εσωτερικές Θύρες | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 header, 2 x USB 3.2 Gen 1 header, 4 x USB 2.0 header, 1 x serial header, 1 x audio header, 1 x Thunderbolt 4 header |
| Συνδεσμολογία Τροφοδοσίας | 24-pin main power connector, 2 x 8-pin ATX12V connectors |
| Λειτουργίες BIOS | ASUS EZ Flash, BIOS FlashBack button, CrashFree BIOS 3 |
| Πρόσθετα Χαρακτηριστικά | ASUS OptiMem II, LANGuard, audio jack detect technology, jack retasking, anti-pop function, Water Pump Header, BMC remote management, ASUS 5X Protection III, ASUS DIGI+ VRM, ESD Guards, overvoltage protection, ASUS SafeSlot, ASUS Stainless Steel Back I/O, ASUS Q-Design, Q-Code, M.2 Q-Latch, ASUS Q-Connector, Q-DIMM, Q-LED, Q-Slot, M.2 heatsink, VRM heatsink design, ASUS EZ DIY, CPU Socket lever protector, BIOS FlashBack LED, Windows 11 compatible, Preboot eXecution Environment (PXE), 8+1+2+2 Phase Power Design, ASUS Enhanced Memory Profile (AEMP) III |
| Περιεχόμενα Συσκευασίας | AMI licence sticker, IO shield, M.2 Q-Latch, 2 x M.2 SSD screw package, ACC Express Activation Key Card, 2 x Serial ATA cable |
| Λογισμικό | Armoury Crate, ASUS Fan Xpert 4, ASUS CPU-Z, Adobe Creative Cloud (free trial), Norton 360 Deluxe (60 days trial), WinRAR, ASUS Control Center Express |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: