Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων με ταχύτητα έως 1 Gbps. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) και κατασκευάζεται με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 50 cm και διάμετρο 2.7 mm, ενώ είναι γκρι χρώματος. Είναι εξοπλισμένο με αρσενικούς συνδέσμους RJ-45 και υποστηρίζει πρότυπα όπως ISO/IEC 11801 και EIA/TIA 568B, εξασφαλίζοντας συμβατότητα και υψηλή απόδοση σε δίκτυα.
| Τύπος καλωδίου δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3/IEEE 802.3ab/IEEE 802.3u |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος καλωδίου | 50 cm |
| Χρώμα | Γκρι |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (δεύτερο άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αριθμός αγωγών ανά καλώδιο | 8 αγωγοί |
| Ζεύγη ανά καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, έως 1 Gbps ρυθμός μεταφοράς δεδομένων, stranded, strain relief, PoE+ Ready, PoE ready, bare copper conductors, HDPE insulation |
| Συμμορφούμενα πρότυπα | ISO/IEC 11801, DIN EN 50173, EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: