Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6 με τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη μεταφορά δεδομένων έως 1 Gbps. Είναι κατασκευασμένο με υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH) που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Διαθέτει 8 σύρματα οργανωμένα σε 4 ζεύγη, με διάμετρο 2.7 mm και μήκος 50 cm. Το καλώδιο είναι κόκκινου χρώματος και διαθέτει αρσενικούς συνδέσμους RJ-45 και στις δύο άκρες, κατάλληλο για χρήση με πρότυπα EIA/TIA 568B και ISO/IEC 11801, μεταξύ άλλων. Είναι ανθεκτικό με χαρακτηριστικά όπως molded, snagless και strain relief, ιδανικό για εφαρμογές PoE και PoE+.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 - IEEE 802.3 |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 50 cm |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| Υλικό Εξωτερικής Επικάλυψης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 32/7 |
| Αριθμός Συρμάτων | 8 σύρματα |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Διάμετρος | 2.7 mm |
| Χαρακτηριστικά | Molded, snagless, slim, halogen-free, stranded, έως 1 Gbps ρυθμός μεταφοράς δεδομένων, HDPE μόνωση, 1:1 pinout, 750 mating cycles, αγωγοί από γυμνό χαλκό, twisted pair καλώδιο, PoE+ Ready, PoE ready, strain relief |
| Συμβατότητα Προτύπων | EIA/TIA 568B, IEC 60332-1, IEC 61034, ISO/IEC 11801-1, EN 50173, ANSI/TIA-568-C, EN 60603-7-4, TIA/EIA-364-21, ISO/IEC 11801 - έως 250 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: