Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Αυτός ο υπολογιστής διαθέτει επεξεργαστή Intel Core i5 14400 της 14ης γενιάς Raptor Lake, με συχνότητα λειτουργίας 2,5 GHz, προσφέροντας ισορροπία απόδοσης και τιμής. Είναι εξοπλισμένος με 8 GB μνήμης RAM τύπου DDR5, που είναι η νεότερη γενιά μνήμης με υψηλή ταχύτητα και βελτιωμένη απόδοση. Ο αποθηκευτικός χώρος είναι SSD 512 GB, που εξασφαλίζει γρήγορη πρόσβαση στα δεδομένα και ταχύτατο boot. Η ενσωματωμένη κάρτα γραφικών Intel UHD Graphics καλύπτει βασικές ανάγκες όπως επεξεργασία, video streaming και απλές εφαρμογές, ενώ το σύστημα λειτουργεί με το λειτουργικό Windows 11 Pro. Το μέγεθος του υπολογιστή είναι Small Form Factor (SFF), ιδανικό για περιορισμένους χώρους εργασίας ή περιβάλλοντα με περιορισμένη επιφάνεια.
| Επεξεργαστής | Intel Core i5 14400 |
| Συχνότητα | 2,5 GHz |
| Γενιά | Raptor Lake (14th Gen) |
| Μνήμη RAM | 8 GB DDR5 |
| Αποθηκευτικός Χώρος | 512 GB SSD |
| Κάρτα Γραφικών | Intel UHD Graphics |
| Μέγεθος Θήκης | SFF |
| Λειτουργικό Σύστημα | Windows 11 Pro |
| Μνήμη RAM Τύπος | DDR5 |
| Προτεινόμενη Χρήση | Basic |
| Γλώσσα Πληκτρολογίου | Ελληνικά |
| RGB Φωτισμός | Όχι |
| Πληκτρολόγιο | Ναι |
| Ποντίκι | Ναι |
| Ηχεία | Ναι |
| Ψύξη | Ναι |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: