Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat 6 τύπου patch είναι σχεδιασμένο με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP) που προσφέρει προστασία από παρεμβολές. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), το οποίο είναι φιλικό προς το περιβάλλον και μειώνει την εκπομπή τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 3 μέτρα και είναι μαύρου χρώματος. Διαθέτει συνδέσμους RJ-45 αρσενικούς και στις δύο άκρες, κατάλληλους για αξιόπιστη σύνδεση δικτύου.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free |
| Συμβατά Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: