Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6a τύπου patch είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων. Διαθέτει τεχνολογία Unshielded Twisted Pair (UTP) με 8 αγωγούς οργανωμένους σε 4 ζεύγη, προσφέροντας υψηλή απόδοση έως 500 MHz. Η θωράκιση του είναι Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών αερίων σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 3 μέτρα και γκρι χρώμα, ενώ οι συνδέσεις RJ-45 είναι επιχρυσωμένες για καλύτερη αγωγιμότητα και αντοχή. Επιπλέον, διαθέτει χαρακτηριστικά όπως προστασία από στρες, ελαχιστοποίηση παρεμβολών (NEXT), προστασία από κάμψη και κλείδωμα σύνδεσης.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 3 m |
| Χρώμα | Γκρι |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Υλικό Εξωτερικής Θήκης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αγωγοί ανά Καλώδιο | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Επιχρυσωμένος Συνδετήρας | Ναι |
| Χαρακτηριστικά | Halogen-free, strain relief, minimised Near-End Crosstalk (NEXT), kink protection, yellow connector, latch protection |
| Συμμόρφωση με Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, IEC 61034, EN 50173, Class Ea - up to 500 MHz |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: