Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6a τύπου patch είναι σχεδιασμένο με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP), προσφέροντας αξιόπιστη και σταθερή σύνδεση. Διαθέτει θωράκιση από φύλλο αλουμινίου και πλέγμα, ενώ το περίβλημα του είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 2 μέτρα και είναι μπλε χρώματος, με 8 σύρματα οργανωμένα σε 4 ζεύγη, σύμφωνα με το πρότυπο καλωδίωσης T568B. Οι συνδέσεις είναι τύπου RJ-45 αρσενικές και στα δύο άκρα, ενώ διαθέτει χαρακτηριστικά όπως booted, halogen-free, snagless και strain relief για καλύτερη αντοχή και ευκολία στη χρήση.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Χρώμα | Blue |
| Συνδετήρας | RJ-45 - male |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| Πρότυπο Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Θωράκισης | Foil with braid |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Συρμάτων | 8 wires |
| Αριθμός Ζευγών | 4 pairs |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Συμμόρφωση Προτύπων | IEC 60332-1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: