Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 2 μέτρα προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για τη σύνδεση δικτύων. Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το υλικό της επένδυσης είναι Low smoke zero halogen (LSZH), μειώνοντας την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 αρσενικού τύπου εξασφαλίζουν σταθερή σύνδεση. Το καλώδιο είναι κατασκευασμένο από χαλκό με αγωγούς τύπου stranded και μέγεθος σύρματος 26/7 AWG, υποστηρίζοντας συχνότητα έως 500 MHz. Είναι κατάλληλο για λειτουργία σε θερμοκρασίες από -20 έως 60 βαθμούς Κελσίου.
| Μήκος καλωδίου | 2 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικό |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικό |
| Υλικό επένδυσης | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Τύπος αγωγού | Stranded |
| Υλικό αγωγού | Χαλκός |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Συχνότητα | 500 MHz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
| Κωδικός UK Trade Tariff | 85444210 |
| Πλάτος συσκευασίας | 140 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 16 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 86 g |
| Όγκος συσκευασίας | 560 cm³ |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
| Πιστοποιήσεις | IEC 60332-1, IEC 60332-3, IEC 61034 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: