Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Σχέδιο Καλωδίωσης | T568B |
| Υλικό Θωράκισης | Foil with braid |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος Καλωδίου | 2 m |
| Χρώμα | Yellow |
| Βύσμα | RJ-45 - male |
| Βύσμα (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Συρμάτων | 8 wires |
| Αριθμός Ζευγών | 4 pairs |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Συμμόρφωση Προτύπων | IEC 60332-1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: