Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.| Τύπος καλωδίου δικτύου | Patch cable - CAT 5e |
| Τεχνολογία | Unshielded twisted pair (UTP) |
| Υλικό επένδυσης | PVC |
| Μήκος καλωδίου | 30 m |
| Χρώμα | Γκρι |
| Βύσμα | RJ-45 - αρσενικό |
| Βύσμα (δεύτερο άκρο) | RJ-45 - αρσενικό |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αριθμός συρμάτων ανά καλώδιο | 8 σύρματα |
| Ζεύγη ανά καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Χαρακτηριστικά | Booted, snagless, strain relief |
| Συμβατότητα προτύπων | ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B |
| Ελάχιστη θερμοκρασία λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη θερμοκρασία λειτουργίας | 60 °C |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: