Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου τύπου patch CAT 6 είναι σχεδιασμένο για αξιόπιστη και γρήγορη μετάδοση δεδομένων. Διαθέτει τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP) με θωράκιση από φύλλο αλουμινίου και πλέγμα, προσφέροντας προστασία από παρεμβολές. Το περίβλημα του καλωδίου είναι κατασκευασμένο από υλικό Low Smoke Zero Halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει μήκος 50 cm και κίτρινο χρώμα (RAL 1018). Είναι εξοπλισμένο με βύσματα RJ-45 αρσενικά και στις δύο άκρες, ενώ διαθέτει χαρακτηριστικά όπως booted, halogen-free, snagless και strain relief για καλύτερη αντοχή και ευκολία στη χρήση.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6 |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Υλικό Θωράκισης | Foil with braid |
| Υλικό Περιβλήματος | Low Smoke Zero Halogen (LSZH) |
| Μήκος Καλωδίου | 50 cm |
| Χρώμα | Yellow, RAL 1018 |
| Βύσμα | RJ-45 - male |
| Βύσμα (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - male |
| American Wire Gauge (AWG) | 27/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 wires |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 pairs |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, snagless, strain relief |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Συμβατά Πρότυπα | IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: