Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 0,5 μέτρα προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για σύνδεση δικτύου. Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές και βελτιώνει την ποιότητα σήματος. Το κόκκινο περίβλημα από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH) είναι φιλικό προς το περιβάλλον και ασφαλές σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 αρσενικού τύπου εξασφαλίζουν σταθερή σύνδεση, ενώ το καλώδιο είναι κατάλληλο για λειτουργία σε θερμοκρασίες από -20 έως 60 βαθμούς Κελσίου.
| Μήκος καλωδίου | 0.5 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Κόκκινο |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικό |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
| Κωδικός UK Trade Tariff | 85444210 |
| Πιστοποιήσεις | IEC 60332-1, IEC 60332-3, IEC 61034 |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
| Πλάτος συσκευασίας | 115 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 16 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 31.6 g |
| Όγκος συσκευασίας | 386.4 cm³ |
| Ποσότητα | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: