Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6a με μήκος 0,5 μέτρα προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για τη σύνδεση δικτύων. Διαθέτει θωράκιση S/FTP (S-STP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές και βελτιώνει την ποιότητα της μετάδοσης δεδομένων. Το κίτρινο περίβλημα από υλικό Low smoke zero halogen (LSZH) είναι φιλικό προς το περιβάλλον και ασφαλές σε περίπτωση φωτιάς. Οι δύο αρσενικοί συνδετήρες RJ-45 εξασφαλίζουν σταθερή και εύκολη σύνδεση. Ιδανικό για χρήση σε επαγγελματικά και οικιακά δίκτυα με απαιτήσεις υψηλής ταχύτητας και αξιοπιστίας.
| Μήκος καλωδίου | 0.5 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6a |
| Θωράκιση καλωδίου | S/FTP (S-STP) |
| Χρώμα προϊόντος | Κίτρινο |
| Συνδετήρας 1 | RJ-45 |
| Συνδετήρας 2 | RJ-45 |
| Φύλο συνδετήρα 1 | Αρσενικό |
| Φύλο συνδετήρα 2 | Αρσενικό |
| Υλικό περιβλήματος | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Μέγεθος καλωδίου AWG | 26/7 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 - 60 °C |
| Κωδικός Harmonized System (HS) | 84733080 |
| Κωδικός UK Trade Tariff | 85444210 |
| Πιστοποίηση | IEC 60332-1, IEC 60332-3, IEC 61034 |
| Τύπος συσκευασίας | Polybag |
| Πλάτος συσκευασίας | 115 mm |
| Βάθος συσκευασίας | 16 mm |
| Βάρος συσκευασίας | 31.6 g |
| Όγκος συσκευασίας | 386.4 cm³ |
| Ποσότητα | 1 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: