Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου CAT 6a τύπου patch cable προσφέρει υψηλή απόδοση και αξιοπιστία για σύνδεση δικτύων. Είναι κατασκευασμένο με τεχνολογία Shielded Foiled Twisted Pair (SFTP) που εξασφαλίζει προστασία από παρεμβολές, ενώ το υλικό θωράκισης αποτελείται από φύλλο και πλέγμα. Η επένδυση του καλωδίου είναι από Low Smoke Zero Halogen (LSZH) και PVC, προσφέροντας ασφάλεια και αντοχή. Διαθέτει χρυσούς ακροδέκτες RJ-45 αρσενικούς και είναι μήκους 1 μέτρου με μπλε χρώμα (RAL 5017). Είναι κατάλληλο για χρήση σε θερμοκρασίες από -20°C έως 60°C και συμμορφώνεται με διεθνή πρότυπα όπως RoHS και IEC.
| Τύπος Καλωδίου Δικτύου | Patch cable - CAT 6a |
| Τεχνολογία | Shielded foiled twisted pair (SFTP) |
| Υλικό Θωράκισης | Φύλλο με πλέγμα |
| Υλικό Επένδυσης | Low Smoke Zero Halogen (LSZH)/PVC |
| Μήκος Καλωδίου | 1 m |
| Χρώμα | Μπλε, RAL 5017 |
| Συνδετήρας | RJ-45 - αρσενικός |
| Συνδετήρας (Δεύτερο Άκρο) | RJ-45 - αρσενικός |
| American Wire Gauge (AWG) | 26/7 |
| Αριθμός Καλωδίων | 8 καλώδια |
| Ζεύγη ανά Καλώδιο | 4 ζεύγη |
| Αντίσταση | 100 ohm |
| Επικαλυμμένος Συνδετήρας | Χρυσός |
| Χαρακτηριστικά | Booted, halogen-free, molded, snagless, stranded, shielded connectors, strain relief, insulated stranded copper conductors, kink protection, yellow connector |
| Ελάχιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | -20 °C |
| Μέγιστη Θερμοκρασία Λειτουργίας | 60 °C |
| Συμμορφούμενα Πρότυπα | RoHS, IEC 60332-1, ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-B, IEC 61034, IEC 60332-3 |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: