Τα προϊόντα που δεν αναγράφουν διαθέσιμο σημαίνει ότι δεν υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα στο κατάστημα και θα παραληφθούν το αργότερο εντός των εργάσιμων ημερών που αναγράφεται στη διαθεσιμότητα. Σε κάθε περίπτωση η ημερομηνία μπορεί να μεταβληθεί και θα υπάρχει σχετική ενημέρωσή σας.Το καλώδιο δικτύου Cat6 με μήκος 3 μέτρα προσφέρει αξιόπιστη και γρήγορη σύνδεση για δίκτυα 10/100/1000Base-T(X). Είναι κατασκευασμένο με θωράκιση U/UTP και διαθέτει μαύρο χρώμα. Οι δύο ακροδέκτες RJ-45 είναι αρσενικοί με επικάλυψη από χαλκό, εξασφαλίζοντας καλή ποιότητα σήματος. Το υλικό της εξωτερικής θήκης είναι Low smoke zero halogen (LSZH), που μειώνει την εκπομπή καπνού και τοξικών ουσιών σε περίπτωση φωτιάς. Το καλώδιο έχει διάμετρο 5 mm και λειτουργεί σε θερμοκρασίες από -20 έως 60 βαθμούς Κελσίου.
| Μήκος καλωδίου | 3 m |
| Κατηγορία καλωδίου | Cat6 |
| Θωράκιση καλωδίου | U/UTP (UTP) |
| Χρώμα προϊόντος | Μαύρο |
| Τύπος ακροδέκτη 1 | RJ-45 |
| Τύπος ακροδέκτη 2 | RJ-45 |
| Φύλο ακροδέκτη 1 | Αρσενικό |
| Φύλο ακροδέκτη 2 | Αρσενικό |
| Επικάλυψη επαφών ακροδεκτών | Χαλκός |
| Υλικό θήκης | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Κλάση καλωδίου | E |
| Τεχνολογία καλωδίωσης | 10/100/1000Base-T(X) |
| Μέγεθος σύρματος AWG | 26/7 |
| Συχνότητα | 250 MHz |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Εύρος λειτουργίας θερμοκρασίας | -20 - 60 °C |
| Εξωτερική διάμετρος | 5 mm |
| Είσοδος αντίστασης | 230 Ω |
Επιλέξτε ποια cookies θέλετε να επιτρέψετε: